Підозра Януковичу в держзраді найближчим часом переросте в обвинувачення – Луценко

28 Листопада 2016, 13:43

Генеральний прокурор України Юрій Луценко прогнозує, що найближчим часом його підозра екс-президенту Віктору Януковичу в державній зраді буде перекваліфікована в обвинувачення. Про це він сказав журналістам.

"Зараз проходять відповідні експертизи, і найближчим часом підозра переросте в обвинувальний акт", – сказав Луценко.

Він також додав, що підозра Януковичу складається з понад 20 сторінок.

"Зміст підозри відповідно до вимог КПК громадянину Януковичу я роз'яснив. Воно зводиться до того, що Янукович, перебуваючи на території РФ, 1 березня 2014 року підписав лист на ім'я президента РФ Путіна, в якому закликав президента РФ ввести на територію України окупаційні війська РФ", – сказав генпрокурор.

За словами Луценка, це ж Янукович підтвердив на своїй останній прес-конференції в п'ятницю, 25 листопада.

Зазначимо, генеральний прокурор України Юрій Луценко у Святошинському суді, де відбувається відеодопит екс-президента Віктора Януковича, оголосив йому усну підозру в державній зраді. 

Раніше суддя оголосив порядок допиту: протягом 1 години відбуватиметься прямий допит захисту, ще одна година – перехресний допит сторони обвинувачення, після технічної перерви (30 хвилин) – 30 хвилин на запитання від потерпілих та інших представників, після цього 30 хвилин для кожної сторони на уточнюючі питання, які можуть виникнути в ході допиту.