Під судом над Запорожцем виникла сутичка між його противниками і прихильниками

25 Червня 2012, 15:30

Суд дозволив фото і ведеозйомку судового процесу. Перед цим захист Запорожця заявив клопотання з вимогою повернути справу на додаткове розслідування. Оскільки, за словами адвоката підсудного Сидора Кізіна, під час розслідування не було усунуто усі суперечності і не встановлені всі обставини справи.

Крім того, захист вимагав допиту експертів, які робили психоаналіз Віталія Запорожця, оскільки, за словами адвоката Костянтина Попова, у висновках містяться взаємовиключні положення. Захисники також вимагали допитати експертів, які брали зразки крові загиблого Василя Симоненка, оскільки зразки крові зникли. Захист вимагав допитати додаткових свідків, які могли б бачити постріл. Однак, суддя у справі Тамара Міхієнкова клопотання відхилила, оскільки вважає їх невмотивованими. «Спрямованими на затягування справи», – пояснила вона. 

Під час судового засідання на вулиці зібралися як прихильники Запорожця, так і представники ветеранської організації МВС України. Як повідомив заступник голова організації ветеранів МВС України Микола Оситюк, ветерани міліції приїхали для того, щоб захистити закон.

«Можливо, там у них і був якийсь конфлікт, але Запорожцю ніхто не давав право убивати», – сказав Оситюк.

Один із прихильників Запорожця Микола Коханівський, якого затримували раніше, зірвав з машини ветеранів плакати «Захистимо закон», «Убивця має сидіти в тюрмі», і був затриманий міліцією за хуліганство. А між прихильнками Запорожця і його противниками виник конфлікт.

Наразі засідання суду продовжується. У приміщенні суду відсутнє електропостачання. 

Нагадаємо, Віталій Запорожець пострілом із рушниці застрелив майора міліції Миколу Симоненка в селі Семиполки Броварського району на Київщині 4 вересня минулого року. За повідомленнями, чимало мешканців села підтримує його, згадуючи про серйозні зловживання з боку загиблого.