Під СБУ мітингують через обшуки у музеї Революції Гідності

20 Листопада 2020, 12:13

У п’ятницю, 20 листопада, під будівлею Служби безпеки України на вулиці Володимирській у Києві відбувається мітинг – активісти протестують проти обшуків у Національному музеї Революції Гідності.

 

 

Зокрема, присутні представники інтелігенції, науковці, також серед мітингувальників – директор музею Революції Гідності Ігор Пошивайло.

 

 

До активістів вийшов представник Служби безпеки. Ситуація спокійна.

 

Нагадаємо, 19 листопада до Національного музею Революції Гідності прийшли з обшуком правоохоронці. Це сталося під час проведення міжнародного наукового форуму щодо подій на Майдані.

 

Як стало відомо згодом, керівництво музею Революції Гідності і приватне підприємство підозрюють у зловживанні службовим становищем при використанні 100 млн грн бюджетних коштів. Мова йде про можливі зловживання при розрахунках з підрядними організаціями, які мали провести роботи з будівництва Музею. Строк виконання робіт був визначений з грудня 2018 року по серпень 2019 року. У той же час, генпідрядником не було проведено жодних робіт, навіть підготовчих.

 

При цьому, роботи неможливо було почати, бо прокуратура через суд наклала арешт на землю, оскільки там мали бути слідчі експерименти.

 

В Офісі президента заявили, що не може не викликати занепокоєння той факт, що слідчі дії відбулися чітко напередодні річниці початку Майдану.