Під Радою відбулись сутички мітингувальників та поліції. Затримано 50 осіб

3 Березня 2018, 11:31

Заступник голови Нацполіції – начальник поліції Києва Андрій Крищенко заявив, що поліція затримала 50 мешканців наметового містечка під Верховною Радою.

 

 

За його словами, в суботу, 3 березня, працівники поліції Києва проводять слідчі дії в наметовому містечку, розташованому біля стін Верховної Ради України.

 

 

Процесуальні дії проводяться на підставі двох рішень суду та в рамках кримінальних проваджень, які розслідують слідчі поліції Києва. Підтримка поліцейськими забезпечена на вимогу слідчого.

 

 

У ході слідчих дій поліцейським довелося затримати 50 мешканців наметового містечка, їх доставляють до райуправління поліції.

 

 

«Ми проводимо слідчі дії, як вказано в постанові. Будемо вилучати предмети, які використовувалися для нападу на поліцейських, нанесення тілесних ушкоджень. Візуально – зараз працюють вибухотехніки – є споряджені гранати. Їх теж будуть вилучати, а також будемо вилучати речі, які проходять по інших кримінальних провадженнях», – заявив Крищенко.

 

 

Він додав, що слідчі працюють по кримінальних провадженнях, одне з яких відкрито за фактом спроби захоплення Міжнародного центру культури і мистецтв (Жовтневий палац), а інше – по подіях 27 лютого біля стін ВР, колі внаслідок сутичок постраждали 14 правоохоронців.

 

 

Нагадаємо, у вівторок, 27 лютого, біля наметового містечка, встановленого поблизу будівлі Верховної ради України відбулися сутички, внаслідок чого 13 правоохоронців постраждали, а дев'ятьох учасників протесту затримали.