Під Миколаєвом “потонула” частина мосту через річку Інгул

27 Березня 2017, 22:32

Під Миколаєвом, у селі Пересадівка Вітовського району, "потонула" частина понтонного мосту через річку Інгул. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

Один із двох понтонів, що підтримують міст, повністю занурився у воду. Згідно з повідомленням, секція мосту, що стояла на понтоні, опустилася з одного боку під кутом приблизно в 45 градусів. У зв'язку з цим проїхати або пройти по мосту не можна. Міст з'єднує села Пересадівку і Михайло-Ларіне, а також є частиною автомобільної дороги, що з'єднує Кіровоградську та Баштанську траси.

Місцева влада та рятувальники цілий день намагалися відновити рух на мосту, піднявши понтон, що "потонув", за допомогою підйомного крана. Однак з цього нічого не вийшло, оскільки в понтоні утворився отвір, і він набрав до 10 тонн води. Після цього бійці Миколаївського гірничо-рятувального загону почали відкачувати воду з понтона, сподіваючись полегшити його і підняти.

«Біля мосту вже зібралося близько сотні людей: люди приїхали з роботи, і їм необхідно перебратися на інший берег Інгулу, де розташовані їхні будинки. Однак поки що вони можуть лише чекати. Коли вдасться підняти понтон, що потонув, і чи вдасться взагалі, — ніхто не може сказати», – зазначають журналісти.

Нагадаємо, 24 березня стало відомо, що у Львівській області обвалилася частина мосту через Дністер.

Також повідомлялося, що 23 березня бойовики частково підірвали міст в районі смт Золоте на Луганщині. Переправа сполучала населені пункти Золоте-4 та Золоте-5 між шахтою "Родіна" та хутором Вільний.