Під Маринівкою терористи затискають українських військових у кільце

22 Липня 2014, 21:17

Згідно з повідомленням, чатина батальйону перейшла до прикордонної застави. Військові просили надіслати їм підмогу, але цього наразі не сталося.

Комбат першого батальйону полковник Нішамчук розповів Тиждень.ua, що обстріл триває вже тиждень.

"Ждемо підмогу. Сподіваємося, вона вже десь на підході. Раніше обстрілювали з Росії, тепер тільки з-під Маринівки стріляють.  Убитих і тяжко поранених у нас немає, тільки ті, хто "з подряпинами"", – запевнив військовий.

Також ЗМІ повідомляють, що в оточенні опинилися військові 79 та 72-ї бригад. Про це розповіла дружина військового медика, який опинився в оточенні.

"Там залишки 79 і 72-ї бригад. Вранці вивели поранених, а інші сидять в оточенні. За ними обіцяли прийти, але ніхто не приходить. Сім діб вони в оточенні, шостий день їх обстрілюють із "Градів" з обох боків. Зараз сказали, що бачили танки терористів у посадці. Уночі їх там розіб’ють, якщо не прийде допомога, якщо не буде коридору. Ми всім телефонуємо, просмо допомогти. У штабі АТО сказали, що знають про ситуацію", – розповіла жінка.

Вона додала, що в оточенні також опинилася і 28-а окрема механізована бригада. Цю інформацію підтвердила мати одного із бійців. За її словами, військові в районі Маринівки опинилися фактично покинутими, без підтримки, підкріпленні і навіть без можливості вивезти поранених. 

Як відомо, під Маринівкою впродовж останніх днів не стихали бої, сили АТО відбили щонайменше чотири атаки бойовиків.

Також повідомлялося, що 17 липня Маринівку обстріляли з території РФ.