Під Луганськом горить замінована територія, вибухом поранило людину

4 Липня 2019, 09:50

Поблизу села Колесниківка у Луганській області горить лісова підстилка на замінованій території, унаслідок вибуху отримав поранення тракторист лісового господарства. Про це вранці 4 липня повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

 

"3 липня поблизу с. Колесниківка Станично-Луганського району на території Піщаного лісництва виникло загорання лісової підстилки двома осередками на загальній площі близько 20 га. Гасіння не проводиться у зв’язку з тим, що дана територія замінована", – йдеться  повідомленні.

 

Водночас ДСНС інформує, що під час оборювання місця пожежі стався вибух, внаслідок чого отримав контузію та поранення руки тракторист лісового господарства.

 

Наразі піротехнічний підрозділ ДСНС проводить роботи з розмінування місцевості.

 

Станом на 7 ранку 4 липня до місця пожежі направлено 110 осіб та 25 одиниць техніки, з них від ДСНС 86 людей та 20 одиниць техніки, у тому числі піротехнічна група у складі 10 осіб та 3 одиниці техніки.

 

Як повідомлялося, 9 квітня під час роботи групи піротехнічних робіт з розмінування території поблизу водогону насосної станції Сіверський-Донецьк-Донбас (сіра зона) в районі населеного пункту Зайцеве Донецької області стався вибух невідомого вибухонебезпечного предмету, унаслідок чого один сапер ДСНС загинув та двоє отримали поранення.