Під харківським судом висадився десант бютівців

19 Квітня 2012, 09:33

За словами Турчинова, зокрема, до Харкова прибули Володимир Філенко, Юрій Одарченко, Сергій Сас, Ольга Боднар, Василь Кравчук, Сергій Підгорний, Роман Забзалюк та інші. Як сказав народний депутат Володимир Яворівський, який також прибув до Харкова, під час судового процесу над екс-прем’єром Юлією Тимошенко у справі ЄЕСУ члени фракції "БЮТ-Батьківщина" вахтовим методом чергуватимуть у Харкові.

За словами Яворівського, 100 депутатів розбиті на три групи і по черзі приїжджатимуть на суд. "На фракції не було жодного, хто б відмовився їздити", – зауважив він.

У цей час на площі Руднєва, де розташований Харківський обласний апеляційний суд, у будівлі якого проходитимуть засідання Київського райсуду Харкова, проводять мітинги прихильники і противники Тимошенко.

За даними міліції, в акціях вже беруть участь близько 5 тис. осіб, і люди продовжують підходити. Судові пристави зачитали у гучномовець рішення суду про заборону сьогодні проводити масові заходи на площі Руднєва.

На цей час вже відбулося кілька сутичок між прихильниками Тимошенко і правоохоронцями, які намагалися знести намет "Батьківщини".

Нагадаємо, 18 квітня адміністративний суд Харкова розглядав позов міськради про заборону на проведення масових акцій перед апеляційним судом. Яке рішення прийняв суд, поки невідомо.

Як відомо, Київський районний суд Харкова призначив на 19 квітня попередній розгляд справи, порушеної проти Юлії Тимошенко щодо діяльності корпорації "Єдині енергетичні системи України". У судовому процесі головуватиме 36-річний харківський суддя Костянтин Садовський.

У справі ЄЕСУ прокуратура заявила позов про відшкодування екс-прем'єром Юлією Тимошенко збитків у 19,5 млн грн..

Тимошенко обвинувачують "в організації ухилення від сплати податків на загальну суму понад 4,7 млн грн, розкрадання і замаху на розкрадання бюджетних коштів шляхом незаконного відшкодування понад 25 млн грн податку на додану вартість, службовому підробленні і в ухилянні від сплати 681 тис. грн прибуткового податку".

Втім, Тимошенко у судовому засіданні не буде брати участі.

Позначки: