Під Кабміном поліція побила журналіста, який знімав акцію протеста підприємців проти карантину

29 Квітня 2020, 12:18

У середу, 29 квітня, журналіста Hromadske Богдана Кутєпова побили поліцейські та зламали його техніку, тому що він «стояв на зеленій зоні». Про це повідомило Hromadske.

 

Як зазначається, журналіст разом зі співведучим Нікітою Мекензіним стрімив акцію протесту підприємців під Кабміном проти карантинних обмежень.

 

Журналісти вели трансляцію з пагорба в парку напроти Кабміну. До них підійшли кілька поліцейських ТОР (підрозділ патрульної поліції з охорони громадського порядку, створений у 2017 році – Ред.) і сказали залишити цю територію.

 

Кутєпов відповів, що має «службову необхідність» знімати з того місця, де найкраще видно протест. Натомість правоохоронці назвали його «клоуном».

 

Він також запитував працівників поліції, чому вони повинні відійти з цього місця, на що поліцейські сказали «або забираєш (камеру – Ред.), або я зламаю». З цими словами на журналістів напали й виштовхнули з газону.

 

Після цього правоохоронці обурилися тим, що журналіст продовжував знімати, погрожуючи зламати йому камеру, і зламали стабілізатор. Журналісти викликали поліцію і написали заяву про злочин.

 

 

Речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко сказав, що не знає про цей інцидент, натомість наголосив на потребі з’ясувати всі обставини.