Під Донецьком і Авдіївкою терористи відступили через втрати

24 Листопада 2014, 09:19

У районі Донецька та Авдіївки в зв'язку з понесеними втратами основні сили військ бойовиків і РФ відійшли від лінії зіткнення з українськими військами. Про це повідомляє координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"У той же час, російсько-терористичні війська не припиняють наносити вогневі удари по позиціях українських військ. Відзначено вогневі позиції артилерії противника в районі Спартака, Путилівського мосту, Яковлівки, в Київському та Куйбишевському районах Донецька", – розповів Тимчук.

Крім того, за його словами, в районі Докучаєвськ-Новотроїцьк-Ольгинка відбувається подальше нарощування сил бойовиків. Зокрема, триває доукомплектування угруповання окремими групами і підрозділами.

Також повідомляється, що в смузі Щастя-Станиця Луганська противник підсилює фронтальний тиск на українські війська з метою не допустити перекидання резервів в район переправи через Сіверський Донець, і одночасно нарощуючи в цьому районі своє угруповання.

"Російсько-терористичні війська активно застосовують артилерію, включаючи реактивну, важке піхотне озброєння, епізодично задіюється бронетехніка. Противник прагне витиснути українські війська з найбільш вигідних позицій (висоти, транспортні розвилки, вузли оборони), намагаючись тримати їх під постійним вогневим впливом", – підсумував Тимчук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що минулої доби загинуло троє українських військових.