Під час зустрічі з Порошенком президент Сінгапуру висловив підтримку цілісності України

9 Грудня 2014, 09:26

Глава держави провів зустріч з Президентом Сінгапуру Тоні Таном Кенг Йамом. Про це повідомляє прес-служба Порошенка.

Петро Порошенко подякував за тверду позицію Сінгапуру в підтримці України. В свою чергу Президент Сінгапуру заявив, що територіальна цілісність, суверенітет і непорушність кордонів є принципами, які неприпустимо порушувати.

Глава держави відзначив, що багато країн висловлюють підтримку Україні, оскільки це не лише питання української чи регіональної безпеки, але і світової. Співрозмовники обговорили хід розслідування збиття літака «Малайзійських авіаліній».

Україна робить все можливо для сприяння міжнародного незалежного розслідування під керівництвом Нідерландів, запевнив Президент. «Ми повинні продемонструвати спільні зусилля, щоб не допустити повторення таких трагедій в майбутньому», – наголосив він.

Співрозмовники також обговорили співробітництво в науково-технічній сфері. Зокрема, Тоні Тан Кенг Йам Сінгапуру наголосив на потенціалі України в цьому напрямі, оскільки країна має багато визначних науковців. Також Сінгапур зацікавлений в розвитку співпраці з Україною в двосторонньому та багатосторонньому форматі.

Петро Порошенко подякував за готовність Сінгапуру поділитись своїм досвідом. «Ми вражені результатами вашої антикорупційної політики, інвестиційного клімату, нових технологій, нових синергій. Це те, що нам також потрібно втілювати», – зазначив він. 

Читайте також: Як треба будувати армію та флот: чому Україна – не Сінгапур?