Під час засідання суду щодо підозрюваних у вибуху під ВР сталася сутичка

30 Серпня 2016, 16:31

У Шевченківському районному суді Києва сталася сутичка між активістами та правоохоронцями після того, як конвоїри намагалися вивести з зали судового засідання підозрюваних у заворушеннях під Верховною Радою 31 серпня 2015 року Ігоря Гуменюка і Сергія Крайняка.

Зазначається, що конвоїри у залі суду зайшли в клітку, де перебували підозрювані, для того, щоб їх вивести. Після цього активісти намагалися завадити виведенню Гуменюка і Крайняка.

Спочатку правоохоронці намагалися їх відтіснити, однак активісти також почали на них тиснути. Після цього у залі почалася сутичка між правоохоронцями і активістами. У бік правоохоронців почали кидати пляшки з-під води і лавки, які були в залі.

Нагадаємо, 31 серпня під будівлею Верховної ради України після голосування за зміни до Конституції сталася бійка між противниками змін до Конституції та працівниками правоохоронних органів. Унаслідок вибуху боєприпасу четверо бійців Нацгвардії померли від поранень. 18 підозрюваним суд обрав запобіжний захід.

За підозрою у скоєнні вибуху затримали колишнього бійця батальйону «Січ» Ігоря Гуменюка.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков прямо звинуватив Олега Тягнибока і його партію «Свобода» у сутичках. У відповідь Тягнибок подав до суду, який вирішив, що Аваков повинен спростувати свої заяви.

За події під Верховної Радою 31 серпня двом людям висунули звинувачення в тероризмі.