Під час повені на півдні Франції загинула українка

5 Жовтня 2015, 18:02

Унаслідок повені на півдні Франції загинула 23-річна українка. Цю інформацію підтвердили в консульському відділі посольства України у Франції.

Повідомляється, що жінка стала 19-ю жертвою природної стихії.

«Так, ми можемо підтвердити сумну інформацію, поширену місцевим виданням Nice Matin, у Каннах дійсно загинула 23-річна жінка. Її тіло було знайдене на набережній Круазет», – сказав український дипломат.

За його словами, трагедія сталася у той момент, коли подружжя спустилося у підземний паркінг за авто.

«Раптовий шквальний потік води буквально збив чоловіка та жінку з ніг і заповнив усе приміщення паркінгу. Чоловікові вдалося випливти, а жінка зникла», – зазначив співрозмовник агентства, відмовившись надати інші подробиці без дозволу родини загиблої. 

Раніше повідомлялося, що за добу на півдні Франції випало близько 10% річної норми опадів, які спричинили сильну повінь. В результаті стихійного лиха загинули 19 осіб, ще двоє вважаються зниклими безвісти. Влада оголосила мобілізацію. У південних містах працюють 560 рятувальників та більше 300 правоохоронців. 

Нагадаємо,у вересні в Японії сильний дощ та тайфун Етау спричинили повені і зсуви грунту, через що евакуювали понад 100 тисяч людей. Ще майже півмільйона отримали попередження про можливу евакуацію. Троє людей загинули.