Під час карнавалу в Лондоні сталась масова бійка, понад 100 осіб затримали

29 Серпня 2016, 11:39

У результаті масової бійки під час щорічного вуличного карнавалу Notting Hill Carnival у Лондоні було затримано понад 100 осіб. Про це повідомляє Associated Press. 

"Лондонська поліція заарештувала понад 100 осіб на тлі спалаху насильства в неділю на щорічному карнавалі Ноттінг Хілл", – йдеться у повідомленні.

За інформацією поліції, щонайменше четверо осіб отримали ножові поранення під час атак у день відкриття фестивалю. Це молоді люди віком від 15 до 20 років, зокрема один 15-річний хлопчик госпіталізований у важкому стані.

Під час заходу відбулися бійки між представниками різноманітних молодіжних угруповань та поліцією.

У лондонській службі швидкої допомоги повідомили, що незадовго до півночі 411 учасників карнавалу отримали медичну допомогу, 77 осіб були госпіталізовані.

Поліція повідомила про арешт 105 осіб, яких обвинувачують у зберіганні наркотиків, володінні холодною зброєю, насильстві, сексуальних злочинах і грабіжництві.

Нагадаємо, 4 серпня повідомлялось, що одна жінка померла, і ще як мінімум п'ять осіб були поранені в результаті нападу, скоєного на площі Рассел-сквер в центрі Лондона.