Під час гасіння висотки в Одесі постраждали пожежники

29 Серпня 2015, 18:36

В Одесі рятувальники загасили пожежу 24-поверхового комплексу "Гагарін-Плаза" на вул. Гагарінське плато, 5/1, однак двоє пожежників постраждали. Про це повідомили у прес-службі ДСНС Одещини.

За інформацією рятувальників, пожежу локалізовано о 17:40 та ліквідовано о 17:57.

"Під час гасіння пожежі постраждали двоє рятувальників, яких госпіталізовано в медично-лікувальні заклади міста, які мають відповідні можливості", – йдеться у повідомленні. У ДСНС не уточнили ступінь важкості травм постраждалих.

Однією з причин запалення зовнішньої обшивки будівлі з першого до останнього поверху назвали невідповідність будівлі державним нормам.

"На гасіння пожежі на площі орієнтовно 1000 м2 задіяно 20 одиниць основної та спеціальної техніки, 80 чоловік особового складу. Задіяти більшу кількість сил та засобів було неможливо через обмеженість прибудинкової території. Однією з причин пожежі такої складності стала невідповідність будівлі державних архітектурно-будівельних норм .Через відсутність внутрішнього протипожежного водопостачання виникли проблеми під час ліквідації пожежі, а саме – пожежні рукава не витримували тиск та пошкоджувались. Організовано підвіз води у зв'язку з її нестачею біля місця пожежі. Завдяки самовідданим та професійним діям співробітників служби порятунку вдалося вжити усіх заходів гасіння пожежі", – додали у тексті.

Дивіться також фото та відео з масштабної пожежі в Одесі.