Під час бойового зіткнення у Широкиному загинули двоє окупантів – Штаб АТО

28 Червня 2016, 13:57

27 червня після виявлення ДРГ окупаційних сил у Широкиному загинули двоє бойовиків. Про це повідомили на сторінці прес-центру Штабу АТО в мережі Facebook.

«27.06.2016 року підрозділами сил АТО було виявлено переміщення ДРГ російсько-окупаційних військ у складі до 8 чоловік у районі східної околиці Широкиного. З метою недопущення проникнення групи на підконтрольну українській стороні територію було здійснено спробу захоплення ДРГ, після чого ворог відступив. Втрати противника: безповоротні – дві особи», – повідомили у тексті.

Також у тексті розповіли нові деталі взяття у полон групи бойовиків у районі Водяного.

«(Було зафіксовано – Ред.) проведення противником підготовчих заходів до штурмових дій в районі Водяного. З метою недопущення активних дій з боку ворога в даному районі, підрозділи сил АТО вжили упереджувальні заходи, в результаті яких було захоплено в полон 8 російських окупантів та вилучено зброю», – зазначили у штабі.

Нагадаємо, в АП назвали імена вісьмох бойовиків, узятих у полон на Донбасі.

Нагадаємо, 27 червня увечері народний депутат Дмитро Ярош та низка інших українських волонтерів та журналістів повідомили про успішну розвідувальну операцію українських військ, внаслідок якої бійці АТО взяли велику кількість полонених. Згідно з повідомленнями, бойовики відповіли зростанням кількості обстрілів.