Під час акцій 9 травня у поліції зареєстрували два провадження за “хуліганство”

9 Травня 2019, 19:19

Під час акцій в Україні 9 травня зареєстровано два провадження за статтею "хуліганство". Про це повідомив речник Національної поліції України Ярослав Тракало, передає "РБК-Україна".

 

"Що стосується інших правопорушень, пов’язаних з масовими заходами, то маємо 2 ЄРДР за частиною 2 статті 296 ККУ  – хуліганство, вчинене групою осіб. Ще одне провадження зареєстровано за статтею 263 ККУ "незаконне поводження зі зброєю" в Одесі, де на Алеї Слави під час заходів затримано чоловіка, який намагався пройти у натовп людей з кастетом", – зауважив він.

 

За його словами, перше провадження за статтею "хуліганство" було зареєстровано вранці близько села Новоселівка. 

 

"На автодорозі "Кривий ріг – Дніпро" близько 10 осіб закидали камінням два автобуси. На щастя, ніхто з пасажирів не постраждав", –  наголосив Тракало , додавши, що ці автобуси рухалися в напрямку Дніпра. 

 

Своєю чергою, друге провадження за статтею "хуліганство" правоохоронці зареєстрували у Дніпрі, де невідомі кинули чернову фарбу під час руху колони людей.

 

Нагадаємо, 9 травня у Києві почалася акція "Безсмертний полк", присвячена Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

96