Під Бахмуткою терористи обстріляли сили АТО. Один загиблий військовий

1 Листопада 2014, 21:02

Станом на вечір 1 листопада ситуація в районі траси Бахмутка залишається складною, неконтрольовані збройні формування кілька разів обстріляли підрозділи АТО в районі Чернухіно, напружена обстановка поблизу Маріуполя. Про це йдеться у повідомленні прес-центру АТО.

"Бойовики, використовуючи РСЗВ БМ-21 Град ведуть обстріли наших блокпостів, а також позиції підрозділів, що здійснюють підтримку визначених об’єктів  в районі Бахмутки. Наслідком чергового обстрілу позицій сил АТО стала гибель українського солдата, ще трьох воїнів поранено", – зазначили у прес-центрі.

Бійців доставлено до медичних закладів, де надається кваліфікована медична допомога.

Сили АТО вогнем у відповідь подавляють вогневі точки бойовиків, примушують їх припиняти вогонь та маневрувати.

"Вдень бойовики вдались до чергової провокації, заявивши про танкову атаку українських підрозділів, при цьому вивели свій танк на вогневі позиції поблизу Горловки, звідки почали обстрілювати українські підрозділи, що розташовані в населеному пункті Майорськ. Внаслідок обстрілів поранено трьох українських солдат", – йдеться у повідомленні.

Надвечір неконтрольовані збройні формування кілька разів обстріляли підрозділи сил в районі Чернухіно.

Нині напружена обстановка склалась поблизу Маріуполя.

"Бойовики неодноразово обстріляли підрозділи, які забезпечують охорону та оборону міста. За наслідками обстрілів втрат серед українських військових немає", – зазначили у прес-центрі АТО.

Обстрілів наших позицій на території Донецького аеропорту не зафіксовано.