П’ятьох фігурантів “справи Хізб ут-Тахрір” етапували з Росії до окупованого Криму

31 Липня 2019, 09:50

П'ятьох фігурантів другої сімферопольської «справи Хізб ут-Тахрір» етапували з Росії в СІЗО №1 Сімферополя для впізнання таємним свідком. Про це у вівторок, 30 липня, розповів адвокат Маммет Мамбетов.

 

Як зазначається, Іззет Абдуллаєв, Сейтвелієв Сейтабдієв, Акім Бекіров, Алім Карімов і Асан Янік пробудуть у слідчому ізоляторі як мінімум до кінця тижня.

 

"Ще 23 липня під час судового засідання по відеозв'язку Іззет мені повідомив, що його етапують із СІЗО в Шахтах в СІЗО Ростова. Через пару днів після цього керівник слідчої групи ФСБ, яка займається цією справою, повідомив мені, що Іззета і ще чотирьох фігурантів даної справи доставили з СІЗО Ростова в СІЗО Сімферополя для проведення слідчих дій", – розповів Мамбетов.

 

На слідчих діях відбувалося впізнання п'ятьох обвинувачених засекреченим свідком.

 

"Сьогодні (30 липня – КР) в управлінні ФСБ було впізнання прихованим свідком мого підзахисного і ще чотирьох обвинувачених. Слідчі дії триватимуть мінімум до кінця тижня. Днями у нас буде продовження арешту. Воно, ймовірно, відбудеться в Криму. Після цього їх етапують назад в СІЗО, де вони раніше перебували", – додав він.

 

Раніше стало відомо, що в окупованому Криму трьох фігурантів "справи Хізб ут-Тахрір" помістили до психіатричної лікарні. Мова йде про Арсена Абхаїрова, Рустема Емірусеїнова і Ескендера Абдулганієва.