«Перший національний» запускає програму «душевного шансону»

26 Жовтня 2011, 18:59

Для цього потенційним учасникам потрібно заповнити анкету на сайті Першого Національного, прийти на кастинг і заспівати щось у жанрі шансон.

Надалі учасники проходять три тури. У першому турі учасники виконують відому пісню в стилі шансон на свій розсуд. У другому – пісню з кінофільму. А в третьому пісню на замовлення глядачів.

Виступи оцінює компетентне журі з чотирьох осіб. Двоє з них постійно оцінюватимуть виступи учасників – будуть генеральний продюсер радіо «Шансон» Анатолій Євтухов і шансоньє Ігор Корж. Серед запрошених членів журі: Сніжана Єгорова, Гарік Кричевський, Олег Пінчук.

«Ми маємо на увазі шансон у широкому розумінні цього жанру. Пісні Джо Десена, Шарля Азнавура, Олексія Вертинського, Мірей Матьє, Лепса – це теж шансон. Є багато українських пісень у цьому стилі», – вважає завідувач редакції дитячих і молодіжних програм НТКУ Ніна Пономарьова.

Як повідомлялось, у січні на телеканалі Інтер транслювалася програма народного депутата від Партії регіонів Яна Табачника «Чєсть імєю прігласіть» під лозунгом «Україну мають таланти». Цвяхом програми стала пісня «Мурка», виконанна на двох роялях заступником генерального прокурора Ренатом Кузьміним та екс-генеральним прокурором, народним депутатом від ПР Святославом Піскуном.

Читайте також: «Мурку» давай!