Періодичні перестрілки звучали поблизу Кримського, Троїцького та Старої Кондрашівки

21 Березня 2015, 12:28

Загалом протягом минулої доби, 20 березня, на контрольованій Україною території Луганщини зафіксоване зменшення бойової активності. Про це повідомили у прес-службі голови Луганської військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля.

За словами Москаля, періодичні перестрілки зафіксовані тільки в трьох точках на околицях Кримського, Троїцького та в Старій Кондрашівці (мікрорайон Станиці Луганської).

Ніхто з мирних мешканців не постраждав, інформації про поранених військовослужбовців немає.

"У решті гарячих точок області було спокійно. У Кримському та Троїцькому сьогодні розподіляють гуманітарну допомогу – продуктові набори, засоби гігієни, ковдри і т.д", – зазначає він.

Крім цього, Москаль зауважує, що 21 березня о 3.30 після півночі в Станиці Луганській та прилеглих селах зникло світло, відповідно, припинилася подача центральної води й тепла, не працює більшість торгових точок.

Сама Станиця й частина району забезпечується електроенергією по резервній лінії, яка йде з так званої ЛНР, куди в свою чергу подається з Росії.

Як пояснили електрики з окупованої території, причина знеструмлення – перевантаження, тому вони вимкнули лінію, що забезпечує світлом Станицю Луганську.

"Станом на 11 годину електроенергія так і не з’явилася, коли вона буде відновлена, поки не відомо", – резюмував Москаль.

Як повідомлялося, уночі 21 березня бойове зіткнення під Опитним тривало більше шести годин, після чого терористи відійшли на вихідний рубіж.

Нагадаємо, за ніч бойовики дев'ять разів порушили режим тиші, під обстрілами опинилися Піски й Широкине.