Перевірка маршруток. У Києві вирішили розірвати угоди ще з кількома перевізниками

28 Листопада 2017, 16:14

Департамент транспортної інфраструктури після позапланової перевірки маршрутних таксі вирішив розірвати договори ще з трьома перевізниками. Про це повідомила прес-служба Київської міської держадміністрації.

Зазначається, що за два тижні було перевірено 20 автомобільних перевізників.

"Двотижнева перевірка столичних маршруток дала підстави для розірвання договорів із трьома перевізниками. Ми маємо намір, впроваджуючи практику європейських країн, перевести маршрутні таксі в Києві на допоміжний транспорт, що не підмінятиме, а доповнюватиме громадський транспорт. Комфортний та сучасний рухомий склад великої місткості має прийти на заміну автобусів малої місткості", – розповів директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов.

При цьому Укртрансбезпека виявила 53 порушення, на них складено акти на загальну суму штрафів 85 тис. 600 грн.

"Нацполіцією складено 39 протоколів на загальну суму штрафів 16 тис. 150 грн. На перевізників накладено штрафи за випуск на лінію транспортних засобів, технічний стан яких не відповідає встановленим нормам, за недовипуск планової кількості рухомого складу на лінію та порушення встановлених інтервалів руху", – додали у прес-службі.

Раніше Департамент транспортної інфраструктури Київської міської держадміністрації за підсумком позапланових перевірок норм перевезень вирішив розірвати договори з двома перевізниками. Зазначається, що за період з 9 до 19 листопада було перевірено 12 перевізників, виявлено порушення та складено акти на маршрути №№ 201, 459, 421, 581, 464, 565, 518, 416.

Як повідмолялось, у Києві за дорученням мера міста Віталія Кличка розпочалися позапланові перевірки перевізників, які виходять на міські маршрути.

Причиною відповідного рішення стало те, що у Києві біля станції метро "Героїв Дніпра" на проспекті Героїв Сталінграда під колеса маршрутного таксі потрапило подружжя, унаслідок чого жінка від отриманих травм померла на місці, а чоловік – у кареті "швидкої" дорогою до лікарні.