Переатестація в ГПУ. Скандальний прокурор Кулик не з’явився на іспит

25 Жовтня 2019, 12:01

Скандальний прокурор Костянтин Кулик не з'явився на іспит у рамках переатестації Генеральної прокуратури України. Про це 24 жовтня повідомляє Центр Протидії Корупції.

 

"Не склав досить простий, на думку багатьох, тест прокурор Костянтин Кулик. Пізніше ми з'ясували, що він не прийшов на тестування. Це той Кулик, який став першим обвинуваченим за незаконне збагачення. Прокурор, який доводив, що немає нічого спільного з матір'ю трьох його дітей, на яку записана дорога нерухомість. Між іншим, після скасування покарання за незаконне збагачення, Кулики вже особливо не приховують свої сімейні стосунки", – йдеться у повідомленні.

 

Загалом, за даними Центру з протидії корупції,  з-поміж більш як 1000 прокурорів не склали або не з'явились на переатестацію 29%.

 

Нагадаємо, справу відносно прокурора Костянтина Кулика порушили у грудні 2015 року. За даними НАБУ, з 2011 до 2015 року, перебуваючи на службі в органах прокуратури, Кулик отримав прибуток у понад 1 мільйон 670 тисяч гривень. Водночас, за даними НАБУ, у цей же період витрати Кулика перевищили його дохід на 2,6 мільйона гривень, і склали близько 3,4 мільйона гривень.

 

У жовтні 2016 року прокурори САП спільно з детективами НАБУ вручили Кулику обвинувальний акт щодо незаконного збагачення.