Пентагон витратить $108 мільярдів на модернізацію ядерної зброї

27 Вересня 2016, 08:35

Міністр оборони США Еш Картер заявив, що Пентагон витратить $108 мільярдів протягом п'яти років на модернізацію ядерної зброї. Про це повідомляє ABC News.

Картер зазначив, що незважаючи на закінчення холодної війни, ядерна зброя необхідна для стримування Росії та інших потенційних агресорів. Він звинуватив Росію в "бряцанні ядерною зброєю", а КНДР – у провокаціях, пов'язаних з ядерною зброєю і балістичними ракетами.

"На сьогодні найбільш ймовірне застосування ядерної зброї – це не масивний ядерний обмін в стилі класичної холодної війни, а швидше нерозумне звернення до більш дрібних, але все-таки небачено страшних атак, наприклад, від Росії або Північної Кореї", – зазначив Картер.

За словами глави Пентагону, США протягом наступних 5 років планують витратити 108 мільярдів доларів на модернізацію і підтримку ядерної зброї.

"Різноманітний і динамічний спектр ядерних загроз все ще існує", – сказав він, зазначивши, що у зв'язку з цим США потрібно прискорити свій план з модернізації ядерної зброї.

Нагадаємо, Рада Безпеки ООН прийняла резолюцію, в якій закликала всі держави без зволікання приєднатися до Договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань.