Пентагон підтвердив ліквідацію трьох ватажків “Ісламської держави” у Сирії та Іраку

20 Грудня 2017, 09:56
У Пентагоні підтвердили загибель щонайменше трьох ватажків терористичного угруповання "Ісламська держава" ("ІДІЛ") в Сирії та Іраку внаслідок бойових операцій, проведених раніше. Про це йдеться в офіційному повідомленні Міністерства оборони США.

"Протягом останніх трьох тижнів у Іраку й Сирії внаслідок авіаударів Коаліції ліквідовані троє лідерів ІДІЛ", – зауважили в американському оборонному відомстві.

При цьому уточнюється, що підтверджена загибель високопоставленого ватажка терористичного угруповання Абу Файсала, а також його заступника Абу Кудама аль-Іракі в результаті операції, проведеної коаліційними силами 1 грудня в Сирії.

Ще один терорист – Мустафа Камаль Джасім Мухаммад аль-Зауі, був ліквідований під під час авіаудару 28 листопада біля населеного пункту Шаркат в Іраку.

Як підкреслили в Пентагоні, знешкодження цих ключових терористів завадить системі управління всередині ІДІЛ та зменшить здатність угруповання планувати та проводити терористичні атаки як на території Сирії й Іраку, так і за їх межами.

"Коаліція продовжить переслідувати лідерів "ІДІЛ" та їхніх партнерів з інших угруповань з метою ослаблення, підриву діяльності та ліквідації всіх структур ІДІЛ, а також знищення терористів в Іраку та Сирії", – підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, 18 грудня в Іраку військові США захопили ватажка терористичного угрупування "Ісламська держава" Абу Бакра аль-Багдаді.