Пенс заявив, що дестабілізуючі дії Росії в Україні – неприйнятні

31 Липня 2017, 08:39

Віце-президент США Майк Пенс наголосив, що дестабілізуючі дії Росі в Україні та її підтримка злодійських режимів – неприйнятні. Про це він заявив 30 липня під час зустрічі з пресою у Таллінні.

За словами політика, Трамп дав чітко зрозуміти, що скоро він підпише законопроект щодо санкцій, який прийняв Конгрес.

"Президент (Трамп – ред.) дав чітко зрозуміти, що дестабілізуючі дії Росії, її підтримка злодійських режимів, її дії в Україні, все це неприйнятно. Президент дав чітко зрозуміти, що скоро він підпише законопроект щодо санкцій, який прийняв Конгрес, що цьому протидіяти. У той же час, чітко демонструючи наші наміри, ми очікуємо, що поведінка Росії зміниться. Президент та я дуже надіємось, що поведінка російського уряду зміниться, як по відношенню до України, так і стосовно підтримки злодійських режимів Ірану та Північної Кореї", – зауважив Пенс.

Він також запевнив східноєвропейських партнерів у непохитній підтримці США.

"Президент Трамп послав мене в Європу з дуже простим месседжем. А саме – «Америка понад усе» не означає «Америка наодинці»", – додав віце-президента США.

Нагадаємо, що Сенат США затвердив посилення санкцій проти РФ, Ірану та КНДР. Документ має підписати президент США Дональд Трамп. Відповідний документ підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, а також суттєво посилює та розширює санкції проти РФ.