PEN America закликала Байдена негайно запровадити санкції проти осіб причетних до злочинів у в’язниці “Ізоляція”

Світ
24 Грудня 2021, 14:38

Президента США Джо Байдена закликають негайно запровадити санкції проти осіб, причетних до порушення прав людини у в’язниці "Ізоляція". Про це повідомляється на сайті PEN America.

Лист з проханням запровадити санкції підписали філософ Френсіс Фукуяма, екстимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, колишній спецпредставник США в Україні Курт Волкер, експосол США в Україні Марі Йованович та інші.

Читайте також: Зеленський вніс до Ради законопроєкт про захист політв’язнів. Деталі

"Список 15 винних, проти яких ми просимо запровадити санкції, складено на основі перевірених досліджень та зусиль міжнародно визнаних правозахисних організацій" — сказано у листі.

У зверненні наголошено, що полонених в "Ізоляції" регулярно піддають катуванню та психологічним та фізичним приниженням.

Додамо, що даний список причетних готували і поширювали в Вашингтоні Медійна ініціатива за права людини та Українська Гельсінська спілка з прав людини.

Читайте такожОлександра Матвійчук: "Україні варто боротися не лише за тих політв'язнів, які зараз у списках, а й за тих, кого затримають вже завтра"