Печерський суд узяв під варту екс-депутата від КПУ

10 Березня 2015, 20:32

Генеральна прокуратура повідомила про підозру колишньому народному депутату та секретарю Лічильної комісії Верховної Ради України за голосування за «диктаторські закони». Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

ГПУ оголосила йому підозру 26 лютого, а 10 березня Печерський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

«У ході досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом організації та проведення 16 січня 2014 року голосування у Верховній Раді України за законопроекти, спрямовані на перешкоджання проведенню мирних акцій протесту, Генеральною прокуратурою України 26.02.2015 повідомлено про підозру колишньому народному депутату України та секретарю Лічильної комісії Верховної Ради України у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України», – сказано в повідомленні Генпрокуратури.

Зазначений народний депутат був секретарем Лічильної комісії Верховної Ради України та спільно з іншими членами підписав протокол лічильної комісії, яким фактично надали статус офіційного документа цим законам. У слідства є підстави вважати, що вказані закони практично не були проголосовані.

Відзначимо, що секретарем Лічильної комісії Верховної Ради попереднього скликання був Сергій Гордієнко, обраний по списку Комуністичної партії.