Таким чином було відхилено більшість клопотань Тимошенко та її адвокатів, зокрема, що стосувалися закриття кримінальної справи за відсутністю складу злочину та направлення справи на додаткове розслідування.
Єдине клопотання, яке підтримав суддя, стосувалося допуску адвоката Михайла Титаренка.
Згідно з рішенням суду, міру запобіжного заходу для Тимошенко – підписку про невиїзд – вирішено залишити без змін.
Вимогу порушити кримінальну справу щодо слідчого прокуратури Олександра Нечвоглода суд кваліфікував як заяву про злочин та вирішив направити її до Генпрокуратури за належністю.
Клопотання про залучення в якості ще одного захисника народного депутата Сергія Саса судом відхилено.
Захист Тимошенко також висловлював клопотання про закриття кримінальної справи проти неї, про об'єднання двох кримінальних справ в одну та про об'єднання справи щодо Тимошенко зі справами Ігоря Діденка, Анатолія Макаренка та Тараса Шепітька.
Крім того, сторона Тимошенко просила дозволити їй поїздки до Львова, до Луганської та Волинської областей та до Литви.
Суд не дозволив також проводити засідання в іншому приміщенні.
Суддя Родіон Кірєєв повернувся до зали суду для оголошення рішення у справі екс-прем’єра Юлії Тимошенко після 6,5 годин перебування в нарадчій кімнаті.
Тимошенко та її захисника Власенка у залі суду не було. За словами лідера фракції «БЮТ-Батьківщина» Івана Кириленка, вони залишили залу Печерського райсуду Києва та поїхали до Генеральної прокуратури для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, порушеної проти Тимошенко щодо використання коштів Кіотського протоколу та закупівлі машин «Опель-Комбо»..
Нагадаємо, у перший день попереднього розгляду кримінальної справи проти Юлії Тимошенко за звинуваченнями у зловживанні службовим становищем під час підписання газових угод 2009 року у суді вона та її захист двічі просили відводу головуючого на засіданні судді Родіона Кирєєва, вважаючи його необ'єктивним та упередженим. Однак суд відхилив ці клопотання.
Крім того, під час засідання Тимошенко просила суд закрити кримінальну справу проти неї за звинуваченням у перевищенні повноважень при укладенні газових контактів з Росією у 2009 році. За її словами, справа «сфабрикована Генеральною прокуратурою на замовлення Януковича».
Екс-прем’єр також просила суд залучити присяжних до розгляду її справи.
У свою чергу захисник екс-прем’єра Сергій Власенко просив суд повернути «газову» кримінальну справу в Генпрокуратуру для перевірки повноти проведеного досудового слідства у цій справі. За його словами, обвинувачувальний висновок у справі було складено Генеральною прокуратурою з порушенням процесуального законодавства. Власенко також просив суд надати підзахисній місяць для вивчення матеріалів справи до 24 липня включно.
Захист екс-прем’єра також неодноразово просив суд забезпечити проведення виїзних засідань у цій справі у більш просторому приміщенні. Зокрема, Тимошенко зазначала, що ще однією підставою для відводу судді є ті умови, у яких слухається її справа. У залі було дуже спекотно. Про «нелюдські» умови судового засідання заявляв і Посол Єврокомісії Жозе Мануель Пінту Тейшейра.
У суботу, 25 червня, Власенко подав клопотання про скасування міри запобіжного заходу для його підзахисної – підписки про невиїзд або відпустити Тимошенко до Львова, Луганської області та Вільнюса (Литва).
Окрім цього, він вимагає притягнути до кримінальної відповідальності слідчого з особливо важливих справ Генеральної прокуратури Олександра Нечвоглода.
Нагадаємо, захисник екс-прем’єр-міністр Юлії Тимошенко Сергій Власенко просить Печерський суд Києва відкласти розгляд кримінальної справи проти своєї підзахисної. З відповідним клопотанням він звернувся до суду сьогодні.
Тимошенко та її захисник подали клопотання про об'єднання всіх справ, порушених проти екс-прем'єра, в одне провадження.