Патрульна поліція з Київщини перекваліфікувалася у розвідку під Бахмутом. Відеорепортаж

11 Січня 2023, 16:28

Спочатку називалися «аеророзвідкою», але після вступу в бої та взяття в полон кількох росіян разом з технікою, роту стали називати просто розвідкою. Підрозділ патрульної поліції, який займається розвідкою, зараз воює у районі Бахмута. Відеорепортаж про них опублікував проект «Український Свідок».

Командир батальйону патрульної поліції міста Біла Церква Василь Коряк, який має позивний Танцор, саме в такому званні зустрів 24 лютого. Він уже воював по мобілізації у 2015 році. На його бойовому рахунку Волноваха, Новотроїцьке, Докучаєвськ. Це так званий сектор «М», себто маріупольський напрямок. Також чоловік воював під Донецьком. Після демобілізації у 2016 році півроку відпочивав, а потім пішов у патрульну поліцію.

«На початку вторгнення евакуація з Києва відбувалась по одеській трасі, як і зброя з військами. Мій батальйон якраз обслуговує цю ділянку (напрямок Білої Церкви)», – каже Коряк. Після одеського напрямку його підрозділ опинився в Миколаєві, а потім у Харківській області. Тепер Танцор та його побратими захищають Бахмут.

Чоловік розповідає про бойовий шлях підрозділу. Також у репортажі показане виконання бойової задачі – відстежування позицій ворога дроном. На відео можна побачити й ураження живої сили російської армії.

Повне відео дивіться за посиланням:


«Український свідок» – проєкт, який було створено 25 лютого 2022 року – на другий день після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Головна задача проєкту – документування подій війни і поширення створених фото і відео-матеріалів в Україні і за кордоном.