Патруль місії ОБСЄ потрапив під обстріл біля аеропорту Донецька

16 Грудня 2014, 17:46

Патруль Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі потрапив під обстріл в районі донецького аеропорту. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ОБСЄ.

"15 грудня СММ спостерігала за ротацією українських військовослужбовців у міжнародному аеропорту "Донецьк". СММ бачила два зелених військові вантажівки, що перевозять 36 українських солдатів і третій військовий вантажівка з їжею, водою і матеріалами", – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, за домовленістю вантажівки були пригнані членами ДНР до південної сторони терміналу аеропорту. Там вони були передані українській армії, яка перегнала їх в північному напрямку своїх позицій в межах аеропорту.

"Приблизно о 16:50 ті ж три українських військових вантажівки їхали в напрямку, де місія припаркувала свої автомобілі на проїжджій частині на південь від будівлі аеропорту. Коли три вантажівки з українськими військовослужбовцями за кермом розвернулися на південь і досягли позиції розташування патруля СММ і техніки "ДНР", транспортні засоби потрапили під автоматний обстріл із західного напрямку", – йдеться у звіті.

Як уточнили в ОБСЄ, патруль місії повернувся на базу близько 18:00 того ж дня. В результаті інциденту ніхто не постраждав.

Нагадаємо, 26 листопада патруль місії ОБСЄ також потрапив під обстріл в районі н. п. Кірове і Шуми (Донецька область).