“Патріот України” оскаржує рішення про арешт “васильківських терористів”

29 Серпня 2011, 14:30

Як повідомив кореспонденту Тижня ідеологічний референт організації Олег Однороженко, адвокати мали подати апеляцію о 14:00 29 серпня. 

Також він повідомив, що з міліції випустили двох активістів, яких запросили як свідків у справі "васильківських терористів".

«До хлопців не допустили адвокатів, не висунули ніяких звинувачень, але протримали майже 4 доби. Випустили їх, відібравши паспорти. Це Олексій Чернега та Віталій Зателепа», – сказав Однороженко.

Водночас він зазначив, що організація має намір провести акцію протесту проти затримань.

Нагадаємо, 26 серпня Солом’янський райсуд Києва заарештував на два місяці депутатів Васильківської міськради Сергія Бевза та Ігоря Мосійчука, а також Володимира Шпару з організації "Патріот України", яких підозрюють в організації теракту.

Як відомо, 22 серпня співробітники СБУ у Василькові Київської області затримали п’ятьох активістів організації «Патріот України», які 24 серпня начебто планували здійснити вибух у Києві або передмісті за допомогою саморобного вибухового пристрою. За інформацією прес-центру СБУ, оперативники стверджували, що під час вибуху такого пристрою радіус ураження міг би перевищити 100 м.

До затриманих більше десяти годин не пускали адвоката. У ніч з 22 на 23 серпня затриманих звільнили.

96