Патріарху Кірілу домалювали паству

VIP-хроніки
27 Червня 2013, 10:12

В інтернеті нова розвага. Патріарха Кіріла знову підставили. На сайті Московського патріархату РПЦ виявили фотографію зі слідами фотошопу (в даний час вона видалена з сайту і замінена оригіналом). Як зауважили користувачі соцмереж, ретуші піддався зроблений 23 червня знімок, на якому патріарх Кіріл читає проповідь з балкона Троїце-Сергієвої лаври.

 

 

Фотографія була опублікована у присвяченій проповіді фотогалереї. На знімку вся площа перед балконом, на якому стоїть патріарх, заповнена людьми. При цьому в лівому нижньому кутку фотографії в натовпі кілька разів повторюються одні й ті ж особи.

 

 

У 2011 році вже була схожа історія яка так нікого нічого і не навчила. Блогери вже викривали прес-службу патріарха у використанні фотошопу для збільшення натовпу віруючих на фотографії. Тоді мова йшла про літургії за участю Кирила, що проходила на площі Свободи в Харкові. На відретушованому варіанті знімка натовп перед предстоятелем РПЦ за допомогою фоторедактора було збільшено в півтора-два рази.

 

 

Крім того, у квітні 2012 року в блогосфері викликала широкий резонанс відретушована фотографія самого патріарха. У фотогалереї на сайті московського патріархату на руці Кирила замазали дорогий годинник, забувши замазати його відображення на стільниці. Ретушування цієї фотографії блогери пов'язали з заявою патріарха, про те що він, всупереч закидам журналістів, нібито ніколи не носив дорогих годинників.

 

 

Незабаром після виявлення скандального знімка прес-служба РПЦ повідомила про повернення на сайт оригінального, невідретушованого. При цьому в прес-службі тоді підкреслили, що принципово не редагують фотографії перед публікацією. Інцидент з замазаними годинами представники патріарха назвали грубим порушенням внутрішньої етики.

 Читайте також Янукович прагне бути канонізованим за життя

90