Пасішник зробив заяву після допиту в Антикорупційному бюро

11 Березня 2016, 19:37

Виконавчий директор, в. о. заступника голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Пасішник заявляє, що виїзний, та обіцяє і далі ходити на допити в Національне антикорупційне бюро України (НАБУ). Про це він заявив журналістам.

"Я виїзний. Мені вручили підозру. Ця стаття не є тяжкою, це легка стаття, вона не передбачає взяття під варту. Буду ходити далі на допити і доводити свою правоту. Я зараз у відпустці. Поки не доведу (свою правоту, – ред.), тому що знову мене будуть звинувачувати, що я втік, я нікуди не тікав", – зазначив він.

Водночас Пасішник заявив, що його ніхто не просив бути заступником міністра економічного розвитку і торгівлі. 

"Мене ніхто не просив (бути заступником міністра, – ред.). Наше дружнє листування (з Кононенком, – ред.), вони його розцінили, що це вмовляння. Скріншот є, виключно йшла розмова щодо заступника міністра оборони. Коли Корж подав у відставку, відкрилася вакансія, Айварас був за тиждень до цього, до цієї події, у мене на дні народження, говорив такі тости, що він хоче зі мною працювати, ми багато зробили в плані протистояння корупції і повернули державі "Укрнафту", дивіденди і т. д. І через тиждень з'являється вакансія, я йому пишу, що я хочу з вами працювати, він нормально на це відреагував, ніяких погроз, нічого, але сказав, що буде через тиждень в Кабміні, і ще він сказав, що ця посада виключно оборонного спрямування і він її пообіцяв для РНБО. Я йому далі почав доводити, що наскільки мені відомо, цю посаду будуть розділяти на дві, і лише щодо поділу посад була ця розмова. Вона не стосувався призначення", – сказав Пасішник.

Він додав, що йому "не надходило жодних пропозицій" і "ніякого впливу (Кононенка, – ред.) немає".

Нагадаємо, під час допиту в Національному антикорупційному бюро України Пасішнику оголосили підозру. Він прибув на допит до НАБУ у справі про відставку міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавичуса.