Пасішник відреагував на повідомлення про підозру від Антикорупційного бюро

9 Березня 2016, 15:41

Виконавчий директор НАК "Нафтогаз України", в.о. заступника голови правління холдингу Андрій Пасішник вважає абсурдними підозри на його адресу про втручання в діяльність державного діяча – голови Мінекономрозвитку Айвараса Абромавичуса, висунуті Національним антикорупційним бюро України. Про це Пасішник написав у Facebook.

"Абсурдність звинувачень НАБУ полягає … в тому, що Айварас не приймає рішення про призначення – їх приймає Кабінет міністрів, тому будь-яких незаконних рішень бути не може в принципі", – написав Пасішник.

Коментуючи інформацію НАБУ про неможливість вручити йому повідомлення про підозру через перебування за кордоном на лікуванні, представник Нафтогазу зазначив, що знаходиться за межами України в плановій відпустці, про що детективи бюро були попереджені телеграмою.

Пасішник додав, що раніше сам виявив бажання прибути в НАБУ після заяви Абромавічуса, надав всі необхідні свідчення, свій телефон і всі скрін-шоти, які відображають "дружній характер" листування.

Як повідомлялося, 9 березня детективи Національного антикорупційного бюро України за погодженням із прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури склали письмове повідомлення про підозру виконавчого директора, в.о. заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Пасішника у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 344 Кримінального Кодексу України (втручання у діяльність державного діяча). Повідомлення не змогли вручити особисто через термінове відбуття Пасішника на лікування за кордон, тому відправили поштою.