Пасішник назвав причину, чому він досі не в Україні

11 Березня 2016, 08:21

В.о. заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Пасішник заявив про свій намір повернутися до України. Про це повідомило видання «Українська правда» з почиланням на його коментар.

«Набридло читати дурниці, що я втік», – сказав він та повідомив, що намагався вилетіти в Україну відколи отримав підозру у вчинені злочину від НАБ, але всі чартери переповнені, тому він летить з пересадками.

«Я не злочинець і готовий відстоювати свою правову позицію у цій сфабрикованій справі, в якій прослідковується політичне замовлення, щоб вивести мене з процесу повернення контролю держави над нафтовими активами, з яких роками виводились мільярди гривень», – стверджує Пасішник.

Як повідомлялося, 9 березня детективи Національного антикорупційного бюро України за погодженням із прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури склали письмове повідомлення про підозру виконавчого директора, в.о. заступника голови правління НАК «Нафтогаз України» Андрія Пасішника у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 344 Кримінального Кодексу України (втручання у діяльність державного діяча). Повідомлення не змогли вручити особисто через термінове відбуття Пасішника на лікування за кордон, тому відправили поштою.