Парубій розповів, коли Рада планує голосувати за призначення нового голови НБУ

9 Лютого 2018, 21:15

Наступного пленарного тижня у парламенті буде вирішено питання щодо призначення голови Національного банку України та членів ЦВК. Про це заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

 

"Кандидат на посаду голови Національного банку також проведе дискусії з фракціями – такою була рекомендація профільного Комітету. Я сподіваюсь, що до наступного пленарного тижня ми будемо мати завершені політичні дискусії з цього приводу", – сказав Парубій.

 

Щодо призначення нового складу ЦВК, Парубій зазначив, що "ситуація трошки складніша, бо згідно ухваленого антикорупційного законодавства, всі кандидати до ЦВК повинні пройти спецперевірку, а вона може тривати близько 20 днів".

 

Нагадаємо, 18 січня президент України Петро Порошенко вніс у Верховну Раду проект Постанови про призначення Якова Смолія на посаду голови Національного банку України.

 

5 лютого Комітет Верховної Ради з питань фінансової політики і банківської діяльності ухвалив рішення, згідно з яким рекомендує парламенту призначити главою Національного банку України Якова Смолія.