Парубій розповів, коли приймуть закон про нацбезпеку

9 Червня 2018, 15:49

В суботу, 9 червня, спікер Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що наступного пленарного тижня парламент розгляне і прийме закон про національну безпеку. Про це він сказав під час міжпарламентської конференції між Грузією, Молдовою та Україною.  

 

"Наступного тижня на  порядку денному Верховної Ради буде закон про національну безпеку і оборону. І я вірю, що через один тиждень, коли буде пленарний тиждень, 21 червня я зможу поставити на голосування і отримати позитивне рішення по законопроекту про національну безпеку", – сказав Парубій.

 

 

 

 

Як повідомлялося, що 21 березня комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони не зміг провести засідання, на якому планувалось розглянути президентський законопроект про нацбезпеку через відсутність кворуму.

 

Напередодні у комітеті Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони заявили про суттєві зміни у президентському законопроекті про нацбезпеку №8068.

 

Раніше президент України Петро Порошенко  вніс до Верховної Ради законопроект про національну безпеку.

 

Відповідний документ визначає фундаментальними національними інтересами України є інтеграція в європейський політичний, економічний, безпековий, правовий простір, набуття членства в Європейському Союзі та в НАТО.