Парубій повідомив, коли комітет надасть висновки щодо закону про антикорупційний суд

16 Квітня 2018, 14:47

Комітет Верховної Ради 18 квітня може надати висновки щодо законопроекту "Про антикорупційний суд". Про це повідомив голова Верховної Ради Андрій Парубій під час брифінгу за підсумками засідання Погоджувальної ради.

 

"Затримка (щодо розгляду законопроекту – Ред.) передбачувана, це обумовлено великою кількістю правок. За моєю інформацією, розгляд фактично завершено. Я розраховую, що остаточне рішення комітету буде цієї середи. І тільки після рішення комітету законопроект буде невідкладно внесено до порядку денного сесії", – заявив Парубій.

 

За його словами, законопроект отримав понад 1925 поправок.

 

"Більше того, в тих правках йдуть дискусії між різними концепціями. Ключова дискусія йде щодо того, чи має антикорупційний суд відповідати юрисдикції НАБУ і САП. Друге питання – це повноваження громадської ради міжнародних експертів. Навколо цих двох питань розгорілась дискусія, яка відбувається між головами фракцій і на закритих погоджувальних нарадах", – додав глава ВР.

 

Нагадаємо, 1 березня Верховна Рада України ухвалила за основу у першому читанні президентський законопроект №7440 про Вищий антикорупційний суд. Відповідне рішення підтримали 282 народних депутатів.

 

 

4 квітня перший заступник голови комітету з питань правової політики Леонід Ємець повідомив, що Верховна Рада в травні проголосує в другому читанні та в цілому законопроект "Про антикорупційний суд".