Парубій анонсував внесення поправки щодо ВАКС

11 Липня 2018, 13:30

Глава Верховної Ради України Андрій Парубій повідомив, що ключовим питанням парламенту 12 липня буде внесення поправки до закону про судоустрій та статус суддів через прийняття закону про Вищий антикорупційний суд. Про це він заявив на зустрічі з журналістами.

 

"Я думаю, що це рішення буде ключовим. Сьогодні має відбутись комітет. Це відкриє нам можливість внести правку в закон № 7441 і, відповідно, завершити питання закону про створення ВАКС", – заявив Парубій.

 

За його словами, порядок денний на четвер не буде кардинально змінено.

 

"Можу сказати, що порядок денний на четвер не буде кардинально мінятись.  Це буде пленарний наш завтрашній заключний день. Ми очікуємо і рішення по кримінальним проступках. Якщо буде рішення комітету, завтра можемо увійти в розгляд цього законопроекту. Він дуже важливий для правоохоронної системи. Я сподіваюсь, що ми зможемо завершити пленарну частину сесії на важливому рішенні антикорупційної правки, яка підсумує всі реформи цієї весни і початку літа", – додав спікер парламенту.

 

Нагадаємо, 21 червня парламент ухвалив закон №8497 про утворення Вищого антикорупційного суду, за відповідне рішення проголосували 265 депутатів. 26 червня президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. 

 

Додамо, 14 червня набув чинності закон "Про Вищий антикорупційний суд", однак частина розділу "Прикінцеві та перехідні положення" набуде чинності з дня початку роботи суду.