Партію Ющенка банкрутять й виселяють. За борги

4 Лютого 2011, 16:03

Обласні організації «Нашої України» сили не платять по рахунках, що примушує кредиторів звертатися до суду.

Одну з найбільших заборгованостей має Миколаївська обласна організація – майже 640 тис. грн. У цю суму входять борги нашоукраїнців перед Пенсійним фондом, Фондом соцстраху, іншими кредиторами. Кілька місяців тому осередок був визнаний банкротом. Партія намагалася уникнути сплати цієї суми, доводячи в суді, що заборгувала близько 800 тис. грн. співробітникам обласної організації. Проте доказів існування такої заборгованості по зарплаті «нашоукраїнці» надати не змогли.

Трохи не стала банкротом Запорізька обласна організація «Нашої України». До суду про банкрутство цього осередку подало Управління Пенсійного фонду в Ордженікідзевському районі Запоріжжя у зв’язку із заборгованістю перед ним на суму понад 300 тис. грн.

Банкрутства «Нашої України» в Полтавській області через суд домагається Управління Пенсійного фонду в Жовтневому районі Полтави. Порушена справа про банкрутство місцевого осередку партії Віктора Ющенка у Волинській області.

При цьому партію екс-президента не лише банкрутять але і виселяють. Так відбувається в смт. Великий Новосел Донецької області, де прокуратура вимагає визнати недійсним договір оренди між районною адміністрацією і місцевим осередком «Нашої України». Правоохоронний орган вважає незаконним надання політичній силі приміщення в районному центрі дитячої і юнацької творчості.

Проблеми з розміщенням у «Нашої України» по всій країні. Низка орендодавців звернулися вже до суду, де вимагають від політичної сили в терміновому порядку погасити заборгованість за оренду приміщень під офіс партії. Регіональному відділенню Фонду держмайна по Донецькій області місцева «Наша Україна» заборговувала 1,5 тис. грн. Фонду держмайна в Дніпропетровську «Наша Україна» винна 3,5 тис. грн. Комунальному підприємству з управління будинками Кіровоградської обласної ради «Наша Україна» повинна 33,3 тис. грн.

Крім того, проти партії подано ряд позовів за прострочення з оплатою телекомунікаційних, житлово-комунальних та інших послуг.

Нагадаємо, нещодавно газета «Экономические известия» повідомила про зустріч Віктора Ющенка з головою НБУ Сергієм Арбузовим, в ході якої йшлося про проблеми фінансування партії «Наша Україна». За даними газети, Арбузов погодився виділити за рахунок особистих коштів декілька сотень тисяч доларів на потреби партійного будівництва.