Згідно з опитуванням, якби вибори до Верховної Ради відбувалися найближчим часом, за партію «Батьківщина» проголосували б 18,8% респондентів, які мають намір брати участь у виборах, а за Партію регіонів – 17,8%.
При цьому рейтинг партії "Батьківщина" збільшився з 16,1% у березні до 18,8% в грудні, а Партії регіонів – зменшився відповідно з 22,8% до 17,8%.
Крім того, 5-відсотковий бар'єр також подолали б партія «Фронт змін», яку підтримали 11,4% респондентів, Комуністична партія України (8,4%) і партія «УДАР» Віталія Кличка (5,8%).
Керівник фірми «Юкрейніан соціолоджі сервіс» Олександр Вишняк пояснив, що зростання рейтингу партії «Батьківщина» є статистично незначним, водночас падіння рейтингу Партії регіонів становить 5%, що свідчить про певну тенденцію.
На його думку, падіння рейтингу ПР відбувається за рахунок тих, хто розчарувався в цій політичній силі у східних і південних регіонах, в першу чергу, на Донбасі і в Криму.
У той же час, Вишняк наголосив, що, згідно з новою редакцією закону про вибори народних депутатів, у бюлетені не буде графи «проти всіх». На його думку, покращення рейтингів «Фронту змін» (з 5,5% у березні до 11,4% у грудні), а також КПУ (відповідно з 4,4% до 8,4%) стався саме за рахунок усунення цієї графи.
Згідно з опитуванням, за партію «Сильна Україна» готові проголосувати 4,4% опитаних, Всеукраїнське об'єднання «Свобода» – 3,3%, Народну партію і партію «Громадянська опозиція» – по 1,9%, за партію «Наша Україна» – 1,8% і за Партію зелених України (лідер – Денис Москаль) – 1,5%. Решта партій набирають менш ніж 1%.
На думку Вишняка, доволі високий рейтинг Партії зелених України може бути обумовлений і тим, що респонденти ідентифікували лідера партії депутата Київради Москаля з відомим народним депутатом України (фракція НУНС) Геннадієм Москалем.
Опитування було проведено у всіх регіонах України. Було опитано 2000 респондентів, похибка вибірки становить 2,2%.