Партія регіонів знайшла противника Тимошенко в Європарламенті

30 Червня 2011, 08:12

«Я б порекомендував Тимошенко вести себе більш гідно, тому що, на мій погляд, це виглядає не дуже коректно не тільки по відношенню до судової влади, а й до усієї держави Україні в цілому», – заявив він.

Він зазначив, що коли Тимошенко була при владі, така судова система її повністю влаштовувала.

«Судова система Україні в останні роки сильно не змінювалася. І кілька років тому, коли Тимошенко була при владі, у неї були всі можливості реформувати цю систему для того, щоб можна було не вставати, коли входить суддя, не відповідати на питання судді. Юлія Тимошенко все це могла б реформувати, щоб можна було висловлюватися проти судді, показувати свою неповагу до суду. У неї була така можливість, але вона її не реформувала, бо вважала, що все в порядку», – зазначив Мирський.

«Таку яскраву зневагу до судової влади, на мій погляд, говорить про слабкість Тимошенко», – цитує прес-служба партії Мирського.

Нагадаємо, 9 червня Європарламент прийняв резолюцію, у якій засудив дії української влади стосовно опозиціонерів і закликав скасувати підписку про невиїзд колишнього прем'єр-міністра, лідера партії «Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» Юлії Тимошенко. Текст резолюції запропоновано групами Європарламенту «Зелені і Європейський вільний альянс», «Альянс лібералів і демократів за Європу» й «Європейська народна партія».