Партія регіонів організувала Кузьміну піар у британських ЗМІ

30 Березня 2012, 10:46

Це підтверджується з листів британського відділення компанії Burson-Marsteller UK у Лондоні на адресу редакцій декількох ЗМІ.

Так, компанія Burson-Marsteller розміщувала інтерв’ю Рената Кузьміна у британських ЗМІ. Зокрема, компанія розіслала редакціям британських ЗМІ листи з пропозицією взяти інтерв'ю у Рената Кузьміна щодо кримінальних справ проти Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.

З листа стає відомо, що Ренат Кузьмін приїжджає в Лондон, "щоб" встановити істину "у висвітленні останніх повідомлень у справі Юлії Тимошенко".

"Якщо це представляє для вас інтерес, пан Кузьмін зможе обговорити судову систему України, а також кримінальні справи Тимошенко і Луценка", – йдеться в листі компанії Burson-Marsteller до редакцій кількох британських ЗМІ.

Після візиту Кузьміна в Лондон британські ЗМІ опублікували як мінімум два інтерв'ю клієнта Burson-Marsteller – в Associated press і в українській службі BBC.

Співробітництво з Партією регіонів підтвердив також керівних східноєвропейського відділення Burson-Marsteller у Брюсселі у своєму листі.

Крім Кузьміна, Партія регіонів через компанія Burson-Marsteller піарила кількох своїх депутатів. Зокрема, лідера фракції Партії регіонів Олександра Єфремова, народного депутата Ірину Бережну та Володимира Олійника і уповноваженого Верховної ради з прав людини – Ніну Карпачову.