Партія регіонів не збирається декриміналізовувати статтю Тимошенко

18 Жовтня 2011, 10:50

"Ми не маємо намірів за нього голосувати", – зауважив він.

За його словами, "регіонали" готові розглядати закон лише у попередньо запланованій редакції.

"У нас зареєстрований закон щодо лібералізації кримінальної відповідальності для представників бізнесу, ми готові його розглядати. Наші колеги (з опозиції) там щось теж написали, але я цього не бачив. А ухвалювати з наскоку рішення державного рівня ми не будемо", – додав лідер фракції.

Він також нагадав, що фракція категорично проти зміни законодавства під одну людину, "тим більше що ця людина не зовсім та, під яку можна приймати рішення".

"Якщо наші колеги хочуть, щоб ми за щось голосували, вони щонайменше повинні чітко сказати, за що саме збираються голосувати", – підкреслив Єфремов. 

Нагадаємо, 6 жовтня Рада прийняла в першому читанні законопроект президента Віктора Януковича, що передбачає декриміналізацію економічних злочинів. Він не передбачає зміну покарання за статтею, за якою було засуджено Тимошенко.

13 жовтня Янукович  виступив за декриміналізацію статті вироку Тимошенко. Однак 17 жовтня заявив, що вважає неприйнятним звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко з ув’язнення. 

Фракція БЮТ погрожує ініціювати розпуск парламенту у разі його відмови декриміналізувати статтю Кримінального кодексу, за якою було винесено обвинувальний вирок Юлії Тимошенко.