"Імпотентна поведінка так званої об’єднаної опозиції під час голосування за мовні законопроекти вилилась не у самоаналіз, так необхідний людям безпорадним і слабким. Спрацювала інша логіка, притаманна юрбі підлітків-дрібних хуліганів: свою нікчемність та інфантилізм компенсувати безглуздою агресивністю і щурячими укусами інших", – йдеться в повідомленні.
"Чого лише вартують босяцькі образи з її боку глави парламенту, спрямовані компенсувати власну неспроможність і прагнення грати дев’ятьма тузами в одній колоді. А коли це шулерство не вдається, доводиться знаходити мішень, на яку й спрямовується отруйна слина", – заявили у Литвина.
"Хіба для них важливо, що голосування щодо мовних законопроектів відбувалось у суворій відповідності до жорстко виписаної процедури? Хіба ж вони покаються, що випестували цілу когорту своїх вихованців, яких потім самі прозвали тушками?", – зазначили в партії.
"З цієї ж опери постійні звинувачення всіх і вся у зраді. Психологи стверджують, що саме зрадники гучніше і частіше за всіх волають про зради", – йдеться в повідомленні.
"Вони, як писаки на парканах, міркують кого і за що хто підвісив. Їх нечоловіча поведінка доводить ще одне: їх, власне, і підвісити немає за що", – підсумували в партії.
Нагадаємо, 5 червня, Верховна Рада прийняла в першому читанні законопроект про засади державної мовної політики, ініціаторами якого є народні депутати від Партії регіонів Вадим Колесніченко і Сергій Ківалов.
В опозиції звинуватили Литвина у порушенні домовленості про черговість розгляду цього питання. Зокрема, депутати від опозиції визнали, що мали план зриву голосування за "мовний" законопроект. Однак стверджували, що просто не зрозуміли, коли почалося голосування саме за цей законопроект.
Втім, спікер Литвин наголошує, що голосування за мовний законопроект відбулося за домовленостями між опозицією та парламентською більшістю.
Читайте також: Закон про мови: кількасекундне голосування, яке опозиція "не помітила"