Партія «Голос» відкликала двох мажоритарників через невідповідність критеріям

12 Червня 2019, 11:27

З переліку кандидатів від партії «Голос» в одномандатних округах виключені два претенденти на депутатські мандати. Підставою для рішення стала отримана від ЗМІ та громадськості інформація про невідповідність попередньої політичної діяльності кандидатів критеріям партії. Про це повідомляється на сайті партії.

 

Журналісти руху «Чесно» надали докази того, що кандидат у Волинській області Тарас Шкітер (висувався по округу №22) був пов'язаний із діяльністю партії «Український вибір» Віктора Медведчука у Луцьку.

 

Зауважимо, також про це писав Тиждень.ua.

 

Прізвище кандидата у Києві Євгена Кугука (висувався по округу №217) активісти знайшли у списках партії «Опозиційний блок» на позачергових парламентських виборах 2014 року.

 

В партії заявили, що такі факти  суперечать принципам, якими вона керується при виборі всіх без виключення кандидатів.

 

Ми вдячні небайдужим громадянам і журналістам за вчасний сигнал. Закликаємо і в подальшому повідомляти про відомі вам випадки, які йдуть врозріз з нашими критеріями доброчесності.

 

«Є червоні лінії, які ми не перетнемо. Зокрема — це приналежність до проросійських сил або співпраця з ними. Для нас це неприйнятно. Ми виступаємо за європейське майбутнє України, а ці люди схилялися до зворотного вектора», — сказала антикорупційна активістка Олександра Устінова, №5 у виборчому списку «Голосу».

 

Як повідомлялося, у суботу, 8 червня, на з'їзді партії "Голос" оприлюднили список партії.