Парламент ратифікував низку угод щодо повітряного сполучення з чотирма країнами

16 Червня 2016, 13:29

Верховна Рада ратифікувала угоди  про міжнародні комбіновані перевезення з урядом Угорщини, про повітряне сполучення з урядами Кіпру та Греції, а також про повітряні перевезення з урядом Польші. За відповідні рішення проголосували 243, 269, 279 та 272 депутати.

Ратифікацію угод, які підписали ще у період з 2011 до 2013 років, привітали у Мінінфраструктури.

«Ці угоди спрямовані на створення двосторонньої договірно-правової бази для здійснення міжнародного повітряного сполучення між Україною та вказаними країнами. Набрання ними чинності дозволить забезпечити створення та функціонування надійного правового механізму міжнародного рівня для реалізації та активізації процесу двосторонніх міждержавних зв’язків, подальшого розвитку співробітництва в галузі авіаційного транспорту, налагодження дієвих зв’язків та подальше розширення географії польотів українських авіакомпаній», – зацитували у прес-службі відомства заступника міністра інфраструктури Дмитра Роменського.

Нагадаємо, торік у червні парламент ратифікував угоду про авіасполучення між Україною та Великою Британією. Окрім того, у жовтні 2015 року Україна офіційно припинила авіасполучення з Росією.