Парламент не захотів турбувати Януковича своїми сумісниками

3 Грудня 2010, 12:13

За даний запит проголосував лише 81 з 421 народного депутата зареєстрованого в сесійній залі.


Нагадаємо, на сьогодні у парламенті 10 депутатів-сумісників.


Голова ВР Володимир Литвин ще 18 жовтня заявляв, що усі сумісники написали заяви про складення депутатських повноважень.


1 грудня фракції “Наша Україна – Народна самооборона” та БЮТ вимагали розглянути питання про позбавлення сумісників депутатських повноважень. Однак Рада не підтримала цю пропозицію.


Водночас, лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов пояснив, що дострокове припинення повноважень депутатів-сумісників призупиняється через перспективу скорочення міністерств і відомств.


“У наших сумісників усе в порядку. Вони давно написали заяви про складання депутатських повноважень. Тут відіграють роль навіть не наші сумісники, а те, що очікується адміністративна реформа, яка передбачає скорочення цілої низки державних інститутів”, – сказав він.


“І у зв’язку з цим корпоративний зв’язок у депутатському корпусі передбачає таке: якщо тих керівників, які сьогодні працюють на міністерських посадах або в комітетах, буде звільнено з обійманих посад, вони зможуть повернутися назад на роботу до парламенту”, – повідомив Єфремов.


“І це стримує розгляд цього документа (проект постанови про дострокове припинення)”, – сказав він.