Палестинці влаштували акції протесту через рішення Трампа щодо Єрусалиму

7 Грудня 2017, 17:25

У Секторі Газа, східній частині Єрусалиму та Вифлеємі палестинці вийшли на акції протесту через визнання президентом США Дональдом Трампом Єрусалиму столицею Ізраїлю, унаслідок сутичок постраждало щонайменше 16 людей. Про це в четвер, 7 грудня, пише ізраїльське видання Haaretz.

Як повідомляється, мітингувальники вигукували гасло "Єрусалим – столиця держави Палестина". Натомість ізраїльська армія вийшла, щоб придушити протест.

Унаслідок сутичок шестеро палестинців були поранені на контрольно-пропускному пункті демонстрації біля Західного берега Рамаллаха. Крім того, десятки демонстрантів звернулися за допомогою до медиків внаслідок вдихання сльозогінного газу.

Як повідомили представники ізраїльської армії, військові країни збільшують сили на кордоні з Палестиною. Додаткові сили будуть переведені в режим очікування.

Нагадаємо, 6 грудня президент США Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю, попри застереження мусульманських лідерів та союзників з країн-ЄС. У США такі дії президента пояснили тим, що він зробив символічний крок, який показує прихильність до мирного процесу. 

96